GRANULINIS DEGIKLIS PLATINUM BIO 1

 • Saugumo politika
  Saugumo politika
 • Pristatymo politika
  Pristatymo politika
 • Grąžinimo politika
  Grąžinimo politika

Degiklis – tai pagrindinis katilo konstrukcinis elementas, kadangi jame betarpiškai vyksta kuro sudegimo procesas. Beveik kiekvieną kieto kuro katilą galima lengvai paversti granuliniu, į jo šilumokaitį įmontavus granulinį degiklį. Su šia užduotimi jau daugelį metų susitvarko automatizuotas degiklis Platinum Bio, skirtas deginti granules, avižas arba granulių/avižų mišinį. Taigi norint kūrenti pigesniu ekologišku kuru, nereikia investuoti į naują granulinį katilą. Tereikia įsigyti degiklį ir įstatyti jį į turimą kieto kuro įrenginį.

 
Platinum Bio degikliai gaminami 16, 24, 32, 40 kW galios.
 
Pagrindiniai degiklio privalumai
 
Automatizuotas darbas.Prijungus automatizuotą granulinį degiklį prie katilo, visi jame vykstantys procesai nereikalaus Jūsų pastangų ir laiko. Vartotojui paspaudžius START mygtuką, kuro sudegimo procesai vyksta automatiškai, o visus svarbiausius nustatymus galima matyti ir reguliuoti valdiklio ekrane. Belieka užpilti kuro talpą granulėmis (vidutiniškai kas 3-14 dienų).
 
Savaiminis išsivalymas.Kitas svarbus degiklio privalumas yra savaiminis išsivalymas. Tai buvo pasiekta dviem konstrukciniais sprendimais. Visų pirma, degiklio viduje esantis papildomas kuro padavimo šnekas, stumdamas granules į degimo lėkštę, nustumia ir joje susidariusius nešvarumus. Antra, degiklyje įmontuotas ventiliatorius išpučia šlaką ir pelenus iš degimo lėkštės į peleninę.
 
Standartinė komplektacija
 
Standartinį degiklio komplektą sudaro ne tik pats degiklis, bet ir kuro padavimo mechanizmas bei valdiklis.
 
Kuro padavimo mechanizmas – tai 1,6 m ilgio vamzdis jungiantis kuro talpyklą ir degiklį. Būtent per jį granulės patenka iš talpyklos į degiklį.
 
Valdiklis Platinum Bio – tai mikroprocesinis įrenginys, valdantis šildymo įrenginį ir visus jame vykstančius procesus: granulių bei oro padavimą, kuro uždegimą, liepsnos kontrolę, temperatūrinius režimus, užgęsimą. Automatikoje aktyvuotas dviejų tipų meniu: paprasto meniu pakanka kasdieniniam katilo aptarnavimui, tuo tarpu išsamus meniu leidžia atlikti sudėtingesnius nustatymus. Valdiklio funkcijos leidžia jį pritaikyti įvariems vartotojo poreikiams, kadangi valdo ne tik katilą, bet ir centrinio šildymo bei buitinio karšto vandens ruošimo sistemas. Standartinės komplektacijos valdiklis valdo šildymo kontūro cirkuliacinį siurblį ir vandens šildytuvo (boilerio) siurblį. Klientams, kurie planuoja įrengti sudėtingesnę šildymo sistemą, siūloma įsigyti papildomą įrangą – išplėtimo modulį. Prie automatikos prijungtas modulis leidžia išplėsti valdymo sistemą t.y. suteikia galimybę valdyti daugiau šildymo ir buitinio karšto vandens ruošimo kontūrų, akumuliacinę talpą, saulės kolektorius.
 
Papildoma komplektacija
 
Kuro rezervuaras.
Kad katilas galėtų veiktų kaip granulinis, reikalingas dar vienas elementas – kuro rezevuaras (talpa), į kurį bus pilamos granulės. Iš jo granulės bus paduodamas kuro padavimo mechanizmo pagalba į degiklį. Rezervuaras yra pagamintas iš cinkuotos skardos ir prieinamas 203 - 1386 l talpos.Priklausomai nuo oro sąlygų, kambariuose palaikomos temperatūros ir karšto vandens poreikio standartinę 300 l kuro talpą papildyti reikės kas 3-14 dienų.
Keraminis įdėklas.
Degiklis gali būti komplektuojamas su keraminiu įdėklu. Keramika gali įkaisti net iki didesnės nei 1000oC temperatūros, o esant tokioms sąlygoms sudega net prastesnės kokybės granulės. Taigi ant degiklio degimo lėkštės uždėta keramika leidžia pakelti kuro degimo temperatūrą, kas ne tik pagerina visą sudegimo procesą, bet ir mažina pelenų kiekį.
 
GSM ir interneto moduliai.
Norėdami padidinti katilo aptarnavimo patogumą, vartotojai turi galimybę prie katilo automatikos pajungti GSM arba interneto modulius, kurie leidžia valdyti katilą iš bet kurios patogios vietos, bet kuriuo paros laiku.
 
GSM modulis – tai tarpinė įranga, kuri GSM ryšiu perduoda informaciją iš katilo automatikos į išmanųjį telefoną ir atvirkščiai. Į savo išmanųjų telefoną atsisiuntę specialiai sukurtą aplikaciją (programėlę) vartotojas turės prieigą prie beveik visų katilo automatikos funkcijų ir parametrų.

Specialios programėlės pagalba galėsite:
 • matyti visas aktualias temperatūras namuose bei šildymo sistemoje (pvz. aktualią katilo temperatūrą, aktualią boilerio temperatūrą, aktualią kambario temperatūrą);
 • pakeisti namų temperatūrą;
 • pakeisti katilo temperatūrą;
 • įjungti ar išungti katilą ar bet kokią papildomą įrangą, prijungtą prie katilo;
 • nedelsiant gauti pranešimą apie įvykusias klaidas šildymo sistemoje (pvz. gausite sms pranešimą, kai name dings elektros tiekimas);
 • matyti kokia temperatūra yra akumuliacinės talpos viršutiniame bei apatiniame sluoksnyje;
 • dviejų papildomų temperatūrinių daviklių pagalba, kurie įeina į GSM modulio standartinę komplektaciją, matuoti bet kokias papildomas temperatūras (pvz. temperatūrą garaže).
 
Interneto modulis atlieka dar daugiau funkcijų negu GSM modulis. Visų pirma, moderni įranga leidžia valdyti katilą nuotoliniu būdu per interneto ryšį, o tai reiškia, kad tam padaryti vartotojas gali panaudoti ne tik išmanųjį telefoną, bet ir kompiuterį ar planšetę. Įsigijus interneto modulį, užtenka tik užsiregistruoti atitinkamame puslapyje ir įvesti PIN numerį, esantį modulio serijiniame lipduke. Turėdamas prieigą prie bet kokios kompiuterinės įrangos, turinčios interneto ryšį, atsidariusiame puslapyje vartotojas galės matyti ir keisti visą informaciją apie savo katilo veikimą.
 
Maža to, internete klientas galės stebėti katilo veikimo statistiką. Puslapyje gali būti rodomi trijų tipų grafikai-diagramos:
7 Prekės

No customer reviews for the moment.

Panašūs produktai

(16 produktai(-ų) toje pačioje kategorijoje)