GRANULINIS KATILAS MAXI BIO SPIN

 • Saugumo politika
  Saugumo politika
 • Pristatymo politika
  Pristatymo politika
 • Grąžinimo politika
  Grąžinimo politika
Maxi Bio Spin – tai pramoninių katilų serija, skirta didesnių objektų šildymui. Maxi linijos dėka, ekonomiškas ir ekologiškas šildymas medžio granulėmis yra prieinamas ne tik individualių namų savininkams, bet ir gyvenamųjų kompleksų, visuomeninių ar gamybinių patalpų valdytojams. Galingi katilai suteikia galimybę komfortiškai šildyti didelius plotus, nes yra pritaikyti darbui sudėtingomis sąlygomis (pagal nestandartinius šildymo parametrus) ir veikia praktiškai savarankiškai.

Pramoninis galingumas
Katilai Maxi Bio Spin gaminami 50 - 285 kW ir apšildo plotus nuo 300 iki 3700 m2. Į standartinę komplektaciją įeina 300 l kuro rezervuaras, tačiau prieinamos ir didesnės talpos (iki 1500 l). Nors pramoninių katilų gabaritai daug didesni nei buitinių katilų, Maxi Bio išsiskiria kompaktiška ir patrauklia išvaizda, kas leidžia lengviau įtalpinti įrenginį katilinėse.

Ekonomiškumas
Maxi Bio Spin katilai komplektuojami su novatorišku Platinum Bio Spin degikliu. Tai pagrindinis katilo konstrukcinis elementas, kuriame betarpiškai vyksta kuro sudegimo procesas, nustatomas ir reguliuojamas katilo valdiklyje. Pasirinkus norimus parametrus ir įjungus įrenginį, degiklis automatiškai uždega kurą, pritaiko galingumą ir stengiasi palaikyti vartotojo nustatytą temperatūrą.
 
Tačiau svarbiausia degiklio Platinum Bio Spin savybė – tai savaiminio išsivalymo funkcija, kuri leidžia vartotojams deginti net prastesnės kokybės kurą – A1, A2, B klasės granules. Šią galimybę sąlygoja rotacinė degimo kamera – degiklio vidinės grotelės sukasi aplink savo ašį, kas leidžia jam savarankiškai išsivalyti nuo šlakų.
 
Efektyvumas ir ekologija
Maxi Bio Spin atitinka visus reikalavimus, susijusius su naudingo katilo veikimo ir teršalų emisijos parametrais, todėl buvo priskirtas aukščiausiai 5-tai klasei pagal Europos Sąjungos normą EN 303-5:2012. Penkta klasė suteikiama katilams, kurių kenksmingų išmetamųjų medžiagų lygis yra minimalus, o aukštas efektyvumas išlaikomas visame katilo veikimo diapazone. Įrenginys taip pat įtrauktas į prestižinį Vokietijos Federalinės ekonomikos ir eksporto kontrolės tarnybos (BAFA) sąrašą, kuris kelia sugriežtintus ekologinius, energetinius ir kontrukcinius reikalavimus biomasės katilams.
Pabrėžtina, kad galingai šildymo įrangai naudingo veikimo parametrus pasiekti gana sudėtinga, todėl Maxi Bio Spin katilų serijai suteikta aukščiausia kokybės klasė, parodo jo ekonomiškumą ir rezultatyvumą.
 
 
Kiti katilo privalumai
Šilumokaičio medžiaga.Trijų krypčių horizontalus katilo šilumokaitis pagamintas iš aukštos kokybės katilinio plieno P265 GH, kurio storis 4-6 mm. Katilinis plienas – tai anglinio plieno atmaina. Pagrindinis šios medžiagos bruožas yra atsparumas karščiui ir cheminėms išmetamųjų dujų medžiagoms, todėl gali būti naudojama esant net iki 600OC temperatūrai. Dėl tokių savybių katilinis plienas dažniausiai naudojamas gaminant produktus, kurie veikiami aukštos temperatūros ir slėgio.
 
Katilo automatika – valdymo spinta Platinum Bio. Galingi katilai Maxi Bio komplektuojami su valdymo spinta Platinum Bio. Spintoje paslėpti prietaisai leidžia pilnai automatizuoti ir valdyti katilo darbą. Durelėse integruotos trys aliarminės lemputės (avarinis sustabdymas, maitinimo signalas, įspėjimo signalas) bei ekraninis valdiklis, kuriame aktyvuotas dviejų tipų meniu: paprastas ir išplėstinis.Paprastas meniu suteikia greitą prieigą prie pagrindinių funkcijų, tuo tarpu išplėstinis meniu leidžia naudotis visomis automatikos galimybėmis. Plačios valdiklio funkcijos leidžia jį lanksčiai pritaikyti šildymo sistemos ir naudotojo poreikiams, kadangi valdo ne tik visą katilą, bet ir centrinio šildymo bei buitinio karšto vandens ruošimo sistemas:
 • 1 šildymo kontūrą (1 cirkuliacinį siurblį ir 1 pamaišymo vožtuvo pavarą);
 • 1 karšto buitinio vandens kontūrą (1 boilerio siurblį).
Klientams, kurie planuoja įrengti sudėtingesnę šildymo sistemą, siūloma įsigyti papildomą įrangą – išplėtimo modulį. Prie automatikos prijungtas modulis leidžia išplėsti valdymo sistemą t.y. suteikia galimybę valdyti daugiau šildymo ir buitinio karšto vandens ruošimo kontūrų, akumuliacinę talpą, saulės kolektorius.Tokiu būdu valdymo spinta Platinum Bio garantuoja sklandų, patikimą ir visiškai automatišką, pagal vartotojo poreikius sukonfigūruotos šildymo sistemos darbą.
Liambda zondasLiambda zondo daviklis padeda užtikrinti optimalų kuro ir oro santykį. Matuodamas deguonies kiekį išmetamosiose dujose, liambda jutiklis perduoda gautus rezultatus valdymo blokui, kuris koreguoja deguonies kiekį ir stengiasi palaikyti idealų sudegimą. Idealus sudegimas sąlygoja mažesnes kuro sąnaudas, todėl svarbius parametrus kontroliuojantis liambda zondas padeda sutaupyti net iki 20% kuro.
 
GSM ir interneto moduliai. Norėdami padidinti katilo aptarnavimo patogumą, vartotojai turi galimybę prie katilo automatikos pajungti GSM arba interneto modulius, kurie leidžia valdyti katilą iš bet kurios patogios vietos, bet kuriuo paros laiku.
 
GSM modulis – tai tarpinė įranga, kuri GSM ryšiu perduoda informaciją iš katilo automatikos į išmanųjį telefoną ir atvirkščiai. Į savo išmanųjų telefoną atsisiuntę specialiai sukurtą aplikaciją (programėlę) vartotojas turės prieigą prie beveik visų katilo automatikos funkcijų ir parametrų. 

Specialios programėlės pagalba galėsite:
 • matyti visas aktualias temperatūras namuose bei šildymo sistemoje (pvz. aktualią katilo temperatūrą, aktualią boilerio temperatūrą, aktualią kambario temperatūrą);
 • pakeisti namų temperatūrą;
 • pakeisti katilo temperatūrą;
 • įjungti ar išungti katilą ar bet kokią papildomą įrangą, prijungtą prie katilo;
 • nedelsiant gauti pranešimą apie įvykusias klaidas šildymo sistemoje (pvz. gausite sms pranešimą, kai name dings elektros tiekimas);
 • matyti kokia temperatūra yra akumuliacinės talpos viršutiniame bei apatiniame sluoksnyje;
 • dviejų papildomų temperatūrinių daviklių pagalba, kurie įeina į GSM modulio standartinę komplektaciją, matuoti bet kokias papildomas temperatūras (pvz. temperatūrą garaže).
Interneto modulis atlieka dar daugiau funkcijų negu GSM modulis. Visų pirma, moderni įranga leidžia valdyti katilą nuotoliniu būdu per interneto ryšį, o tai reiškia, kad tam padaryti vartotojas gali panaudoti ne tik išmanųjį telefoną, bet ir kompiuterį ar planšetę. Įsigijus interneto modulį, užtenka tik užsiregistruoti atitinkamame puslapyje ir įvesti PIN numerį, esantį modulio serijiniame lipduke. Turėdamas prieigą prie bet kokios kompiuterinės įrangos, turinčios interneto ryšį, atsidariusiame puslapyje vartotojas galės matyti ir keisti visą informaciją apie savo katilo veikimą.
 
Maža to, internete klientas galės ne tik valdyti katilo automatikos parametrus, bet ir stebėti katilo veikimo statistiką. Puslapyje gali būti rodomi trijų tipų grafikai-diagramos:
 • bendra katilo veikimo diagrama, parodo visų pagrindinių šildymo sistemos parametrus (tiek aktualius, tiek buvusius);
 • saulės kolektorių veikimo diagrama, nurodo kiek energijos buvo išgauta per tam tikrą laikotarpį (metus, mėnesį ar dieną);
 • kuro sąnaudų diagrama, paaiškina kiek kuro buvo sunaudota per tam tikrą laikotarpį (metus, mėnesį ar dieną).
 
Modernūs valdymo moduliai suteikia didesnį katilo valdymo komfortą, leidžia nuodugniai stebėti, analizuoti, vertinti ir kontroliuoti šildymo įrangos veikimo procesą.
9 Prekės

No customer reviews for the moment.

Panašūs produktai

(16 produktai(-ų) toje pačioje kategorijoje)