GRANULINIS KATILAS – MINI BIO

 • Saugumo politika
  Saugumo politika
 • Pristatymo politika
  Pristatymo politika
 • Grąžinimo politika
  Grąžinimo politika
Katilas Mini Bio – tai mažiausias įrenginys Kostrzewa katilų asortimente. Nedidelių gabaritų katilas skirtas kūrenti tik vienai kuro rūšiai – granulėms. Gaminamas 10 arba 20 kW apšildo gyvenamuosius būstus nuo 50 iki 300 m2. Pagrindiniai produkto privalumai yra minimalūs gabaritai, minimalus aptarnavimas, minimali teršalų emisija bei aukštas efektyvumas.
 
Minimalūs gabaritai
Katilas pagamintas ekonomiškoms ir kompaktiškoms katilinėms. Nedidelės patalpos, skirtos šildymo sistemai įrengti, būna dažna gyvenamųjų namų problema. Minimalius katilo gabaritus sąlygoja šilumokaičio ir kuro talpos sujungimas į vertikalų stačiakampį. Talpos įrengimas virš šilumokaičio sutaupo vietos, todėl plotas, kurį užima Mini Bio 10 kW tesiekia 60x60 cm, o Mini Bio 20 kW – 70x70 cm. 
 
Minimalus aptarnavimas
Vienas iš svarbiausių katilo Mini Bio privalumų yra paprastas jo naudojimas. Priklausomai nuo oro sąlygų, kambariuose palaikomos temperatūros ir karšto vandens poreikio 230 l kuro talpą papildyti reikės kas 3-14 dienų. Katilo valymo procesas taip pat nėra sudėtingas ir užima vos 10 min. Kadangi granulės yra mažai peleningas kuras, pelenai iš katilo turi būti šalinami vidutiniškai kas 3 savaites.
Visi kiti katile vykstantys procesai taip pat nereikalauja Jūsų pastangų ir laiko. Granulės specialaus mechanizmo pagalba yra paduodamos iš talpos į degiklį, kur yra automatiškai uždegamos – kaitinimo elementui įkaitus, įsijungia ventiliatorius ir karšto oro srautas uždega kurą. Tolesnis degimo procesas yra moduliuojamas. Katilas pats parenka veikimo parametrus: sumažina arba padidina savo galingumą, kad galėtų pasiekti ir išlaikyti vartotojo nustatytą temperatūrą. Tokiu būdu įrenginys ne tik savarankiškai patenkina visos šildymo sistemos darbą, bet ir sutaupo kuro. Vartotojui paspaudžius START mygtuką, kuro sudegimo procesai vyksta automatiškai, o visus svarbiausius nustatymus vartotojas gali matyti ir reguliuoti valdiklio ekrane. 
 
Minimali teršalų emisija
Mini Bio buvo pirmas katilas, patekęs į aukščiausią 5 klasę pagal Europos Sąjungos šildymo įrangos vertinimo standartą EN 303-5:2012. Penkta klasė suteikiama katilams, kurių kenksmingų išmetamųjų medžiagų lygis yra minimalus, o aukštas efektyvumas išlaikomas visame katilo veikimo diapazone. Įrenginys taip pat įtrauktas į prestižinį Vokietijos Federalinės ekonomikos ir eksporto kontrolės tarnybos (BAFA) sąrašą, kuris kelia sugriežtintus ekologinius, energetinius ir kontrukcinius reikalavimus biomasės katilams.
 
Kiti katilo privalumai
 
Šilumokaičio medžiaga.Katilas pagamintas iš aukštos kokybės katilinio plieno P265 GH, kurio storis 4-6 mm. Katilinis plienas – tai anglinio plieno atmaina. Pagrindinis šios medžiagos bruožas yra atsparumas karščiui ir cheminėms išmetamųjų dujų medžiagoms, todėl gali būti naudojama esant net iki 600OC temperatūrai. Dėl tokių savybių katilinis plienas dažniausiai naudojamas gaminant produktus, kurie veikiami aukštos temperatūros ir slėgio.
Automatizuotas degiklis Platinum Bio.Degiklis Platinum Bio, skirtas deginti granules ir avižas, yra pagrindinis granulinio katilo konstrukcinis elementas. Jame betarpiškai vyksta kuro sudegimo procesas, kuris nustatomas ir reguliuojamas katilo valdiklyje. Pasirinkus norimus parametrus ir įjungus įrenginį, degiklis automatiškai uždega kurą, pritaiko galingumą ir stengiasi palaikyti vartotojo nustatytą temperatūrą. Visi degiklio Platinum Bio komponentai yra pagaminti iš aukštos kokybės ir karščiui atsparių medžiagų, kas mažina ne tik jų nusudėvėjimą, bet ir įrenginio eksploatacijos išlaidas – elektros energijos bei kuro sąnaudas.
Kitas svarbus degiklio privalumas yra savaiminis išsivalymas. Tai buvo pasiekta dviem konstrukciniais sprendimais. Visų pirma, degiklio viduje esantis papildomas kuro padavimo šnekas, stumdamas granules į degimo lėkštę, nustumia ir joje susidariusius nešvarumus. Antra, degiklyje įmontuotas ventiliatorius išpučia šlaką ir pelenus iš degimo lėkštės į peleninę. Tokios konstrukcijos dėka, degiklis pasižymi ekonomiškumu, patvarumu ir patogumu.
 
Katilo automatika – valdiklis Platinum Bio. Valdiklis Platinum Bio – tai mikroprocesinis įrenginys, valdantis šildymo įrenginį ir visus jame vykstančius procesus: granulių bei oro padavimą, kuro uždegimą, liepsnos kontrolę, temperatūrinius režimus, užgęsimą. Automatikoje aktyvuotas dviejų tipų meniu: paprasto meniu pakanka kasdieniniam katilo aptarnavimui, tuo tarpu išsamus meniu leidžia atlikti sudėtingesnius nustatymus. Valdiklio funkcijos leidžia jį pritaikyti įvariems vartotojo poreikiams, kadangi valdo ne tik katilą, bet ir centrinio šildymo bei buitinio karšto vandens ruošimo sistemas. Standartinės komplektacijos valdiklis valdo šildymo kontūro cirkuliacinį siurblį ir vandens šildytuvo (boilerio) siurblį. Klientams, kurie planuoja įrengti sudėtingesnę šildymo sistemą, siūloma įsigyti papildomą įrangą – išplėtimo modulį. Prie automatikos prijungtas modulis leidžia išplėsti valdymo sistemą t.y. suteikia galimybę valdyti daugiau šildymo ir buitinio karšto vandens ruošimo kontūrų, akumuliacinę talpą, saulės kolektorius.
Valdiklis Platinum Bio nėra integruotas į katilą, todėl gali būti tvirtinamas kliento pasirinktoje vietoje.
GSM ir interneto moduliai. Norėdami padidinti katilo aptarnavimo patogumą, vartotojai turi galimybę prie katilo automatikos pajungti GSM arba interneto modulius, kurie leidžia valdyti katilą iš bet kurios patogios vietos, bet kuriuo paros laiku.
 
GSM modulis – tai tarpinė įranga, kuri GSM ryšiu perduoda informaciją iš katilo automatikos į išmanųjį telefoną ir atvirkščiai. Į savo išmanųjų telefoną atsisiuntę specialiai sukurtą aplikaciją (programėlę) vartotojas turės prieigą prie beveik visų katilo automatikos funkcijų ir parametrų.

Specialios programėlės pagalba galėsite:
 • matyti visas aktualias temperatūras namuose bei šildymo sistemoje (pvz. aktualią katilo temperatūrą, aktualią boilerio temperatūrą, aktualią kambario temperatūrą);
 • pakeisti namų temperatūrą;
 • pakeisti katilo temperatūrą;
 • įjungti ar išungti katilą ar bet kokią papildomą įrangą, prijungtą prie katilo;
 • nedelsiant gauti pranešimą apie įvykusias klaidas šildymo sistemoje (pvz. gausite sms pranešimą, kai name dings elektros tiekimas);
 • matyti kokia temperatūra yra akumuliacinės talpos viršutiniame bei apatiniame sluoksnyje;
 • dviejų papildomų temperatūrinių daviklių pagalba, kurie įeina į GSM modulio standartinę komplektaciją, matuoti bet kokias papildomas temperatūras (pvz. temperatūrą garaže).
 
Interneto modulis atlieka dar daugiau funkcijų negu GSM modulis. Visų pirma, moderni įranga leidžia valdyti katilą nuotoliniu būdu per interneto ryšį, o tai reiškia, kad tam padaryti vartotojas gali panaudoti ne tik išmanųjį telefoną, bet ir kompiuterį ar planšetę. Įsigijus interneto modulį, užtenka tik užsiregistruoti atitinkamame puslapyje ir įvesti PIN numerį, esantį modulio serijiniame lipduke. Turėdamas prieigą prie bet kokios kompiuterinės įrangos, turinčios interneto ryšį, atsidariusiame puslapyje vartotojas galės matyti ir keisti visą informaciją apie savo katilo veikimą.
 
Maža to, internete klientas galės ne tik valdyti katilo automatikos parametrus, bet ir stebėti katilo veikimo statistiką. Puslapyje gali būti rodomi trijų tipų grafikai-diagramos:
 • bendra katilo veikimo diagrama, parodo visų pagrindinių šildymo sistemos parametrus (tiek aktualius, tiek buvusius);
 • saulės kolektorių veikimo diagrama, nurodo kiek energijos buvo išgauta per tam tikrą laikotarpį (metus, mėnesį ar dieną);
 • kuro sąnaudų diagrama, paaiškina kiek kuro buvo sunaudota per tam tikrą laikotarpį (metus, mėnesį ar dieną).
 
Modernūs valdymo moduliai suteikia didesnį katilo valdymo komfortą, leidžia nuodugniai stebėti, analizuoti, vertinti ir kontroliuoti šildymo įrangos veikimo procesą.
10 Prekės

No customer reviews for the moment.

Panašūs produktai

(16 produktai(-ų) toje pačioje kategorijoje)