TWIN AGRO

 • Saugumo politika
  Saugumo politika
 • Pristatymo politika
  Pristatymo politika
 • Grąžinimo politika
  Grąžinimo politika
Katilas Twin Bio Agro – tai kombinuotas katilas deginantis tiek granulinį, tiek kietą kurą. Įrenginio išskirtinė savybė – priimti įvairių rūšių granulinį kurą nepaisant jo kokybės. Pagamintas galvojant apie vartotojus, katilas degina net prasčiausios kokybės granules ir tuo pačiu užtikrina aukščiausią šiluminio komforto lygį.
Twin Bio Agro gaminamas 24 ir 32 kW galios ir apšildo plotus nuo 50 iki 300 m. Visų galingumų katilai prieinami su 295 l kuro talpomis.

Universalumas
Kūrenti prastos kokybės medžio granulėmis yra gana problematiška. Nekokybiškas kuras palieka ne tik daug pelenų, bet ir nemažai šlako. Tačiau tam tikri technologiniai sprendimai įdiegti katile Twin Bio Agro, leidžia automatiniu būdu deginti net pačios žemiausios klasės medžio granules (A1, A2, B klasės). Maža to, katilas efektyviai degina ir įvairių rūšių agrokurą. Tai gali būti šiaudų granulės, augalai, grūdai, saulėgrąžų sėklos ir lūkštai. Visa tai leidžia vartotojams sutaupyti perkant pigesnį (prastesnį) kurą, o ūkininkams suteikia galimybę panaudoti atliekas.
Twin Bio Agro taip pat gali veikti kaip paprastas kieto kuro katilas ir deginti tradicinį kietą kurą, pvz. malkas, briketus, anglis. Tam skirta rankinio pakrovimo kamera su grotelėmis. 
 
Inovatyvus degiklis Agromatic
Degiklis yra pagrindinis granulinio katilo konstrukcinis elementas. Jame betarpiškai vyksta kuro sudegimo procesas, kuris nustatomas ir reguliuojamas katilo valdiklyje. Pasirinkus norimus parametrus ir įjungus įrenginį, degiklis automatiškai uždega kurą, pritaiko galingumą ir stengiasi palaikyti vartotojo nustatytą temperatūrą. Visi Agromatic degiklio komponentai yra pagaminti iš aukštos kokybės ir karščiui atsparių medžiagų, kas mažina ne tik jų nusudėvėjimą, bet ir įrenginio eksploatacijos išlaidas – elektros energijos bei kuro sąnaudas. Degiklis taip pat turi keraminį įdėklą, kuris leidžia pakelti kuro degimo temperatūrą, o tai pagerina visą sudegimo procesą ir mažina pelenų kiekį.
 
Tačiau svarbiausias Agromatic privalumas – tai savaiminis išsivalymas naudojant judančio ardyno technologiją. Degiklis automatiškai išvalo ne tik degimo lėkštę nuo pelenų ir šlakų, bet ir oro padavimo kanalus. Visa tai atliekama nestabdant degimo proceso, kas užtikrina efektyvesnį katilo veikimą ir papildomą patogumą vartotojams.
 
 
 

Kiti katilo privalumai

 

Šilumokaičio medžiaga.Katilas pagamintas iš aukštos kokybės katilinio plieno P265 GH, kurio storis 4-6 mm. Katilinis plienas – tai anglinio plieno atmaina. Pagrindinis šios medžiagos bruožas yra atsparumas karščiui ir cheminėms išmetamųjų dujų medžiagoms, todėl gali būti naudojama esant net iki 600OC temperatūrai. Dėl tokių savybių katilinis plienas dažniausiai naudojamas gaminant produktus, kurie veikiami aukštos temperatūros ir slėgio.
Katilo automatika – valdiklis Platinum Bio Slim. Valdiklis Platinum Bio Slim – tai integruotas mikroprocesinis reguliatorius, kuriame aktyvuotas dviejų tipų meniu: paprastas ir išplėstinis. Paprastas meniu suteikia greitą prieigą prie pagrindinių funkcijų, tuo tarpu išplėstinis meniu leidžia naudotis visomis automatikos galimybėmis. Plačios valdiklio funkcijos leidžia jį lanksčiai pritaikyti šildymo sistemos ir naudotojo poreikiams, kadangi valdo ne tik visą katilą, bet ir centrinio šildymo bei buitinio karšto vandens ruošimo sistemas. Standartinė Platinum Bio Slim valdiklio komplektacija leidžia valdyti:
 • 4 šildymo kontūrus (4 cirkuliacinius siurblius ir 4 pamaišymo vožtuvo pavaras);
 • 1 karšto buitinio vandens kontūrą (1 boilerio siurblį);
 • akumuliacinę talpą;
 • saulės kolektorius.
Klientams, kurie planuoja įrengti sudėtingesnę šildymo sistemą, siūloma įsigyti papildomą įrangą – išplėtimo modulį. Prie automatikos prijungtas modulis leidžia išplėsti valdymo sistemą t.y. suteikia galimybę valdyti daugiau šildymo ir buitinio karšto vandens ruošimo kontūrų.Tokiu būdu Platinum Bio Slim garantuoja sklandų, patikimą ir visiškai automatišką, pagal vartotojo poreikius sukonfigūruotos šildymo sistemos darbą.
Keraminė pakura.Visa katilo degimo kamera sudaryta iš keramikos elementų, kurie leidžia palaikyti aukštesnę degimo temperatūrą pakuroje. Šios medžiagos akumuliacinės ir termoizoliacinės savybės paskirsto šiluminę energiją po degimo kamerą ir užlaiko ją viduje. Keramika gali įkaisti net iki didesnės nei 1000oC temperatūros, o esant tokioms sąlygoms sudega net prastesnės kokybės granulės bei nesusidaro kondensatas.
 
GSM ir interneto moduliai. Norėdami padidinti katilo aptarnavimo patogumą, vartotojai turi galimybę prie katilo automatikos pajungti GSM arba interneto modulius, kurie leidžia valdyti katilą iš bet kurios patogios vietos, bet kuriuo paros laiku.
 
GSM modulis – tai tarpinė įranga, kuri GSM ryšiu perduoda informaciją iš katilo automatikos į išmanųjį telefoną ir atvirkščiai. Į savo išmanųjų telefoną atsisiuntę specialiai sukurtą aplikaciją (programėlę) vartotojas turės prieigą prie beveik visų katilo automatikos funkcijų ir parametrų. 

Specialios programėlės pagalba galėsite:
 • matyti visas aktualias temperatūras namuose bei šildymo sistemoje (pvz. aktualią katilo temperatūrą, aktualią boilerio temperatūrą, aktualią kambario temperatūrą);
 • pakeisti namų temperatūrą;
 • pakeisti katilo temperatūrą;
 • įjungti ar išungti katilą ar bet kokią papildomą įrangą, prijungtą prie katilo;
 • nedelsiant gauti pranešimą apie įvykusias klaidas šildymo sistemoje (pvz. gausite sms pranešimą, kai name dings elektros tiekimas);
 • matyti kokia temperatūra yra akumuliacinės talpos viršutiniame bei apatiniame sluoksnyje;
 • dviejų papildomų temperatūrinių daviklių pagalba, kurie įeina į GSM modulio standartinę komplektaciją, matuoti bet kokias papildomas temperatūras (pvz. temperatūrą garaže).
 
Interneto modulis atlieka dar daugiau funkcijų negu GSM modulis. Visų pirma, moderni įranga leidžia valdyti katilą nuotoliniu būdu per interneto ryšį, o tai reiškia, kad tam padaryti vartotojas gali panaudoti ne tik išmanųjį telefoną, bet ir kompiuterį ar planšetę. Įsigijus interneto modulį, užtenka tik užsiregistruoti atitinkamame puslapyje ir įvesti PIN numerį, esantį modulio serijiniame lipduke. Turėdamas prieigą prie bet kokios kompiuterinės įrangos, turinčios interneto ryšį, atsidariusiame puslapyje vartotojas galės matyti ir keisti visą informaciją apie savo katilo veikimą.
 
Maža to, internete klientas galės ne tik valdyti katilo automatikos parametrus, bet ir stebėti katilo veikimo statistiką. Puslapyje gali būti rodomi trijų tipų grafikai-diagramos:
 • bendra katilo veikimo diagrama, parodo visų pagrindinių šildymo sistemos parametrus (tiek aktualius, tiek buvusius);
 • saulės kolektorių veikimo diagrama, nurodo kiek energijos buvo išgauta per tam tikrą laikotarpį (metus, mėnesį ar dieną);
 • kuro sąnaudų diagrama, paaiškina kiek kuro buvo sunaudota per tam tikrą laikotarpį (metus, mėnesį ar dieną).
 
Modernūs valdymo moduliai suteikia didesnį katilo valdymo komfortą, leidžia nuodugniai stebėti, analizuoti, vertinti ir kontroliuoti šildymo įrangos veikimo procesą.
10 Prekės

No customer reviews for the moment.

Panašūs produktai

(16 produktai(-ų) toje pačioje kategorijoje)