GRANULINIS KATILAS TWIN BIO

 • Saugumo politika
  Saugumo politika
 • Pristatymo politika
  Pristatymo politika
 • Grąžinimo politika
  Grąžinimo politika

Katilo Twin Bio pavadinimas puikiai atitinka jo funkcionalumą ir nepaprastą konstrukcinį lankstumą. Pagamintas galvojant apie kokybę, ilgaamžiškumą ir maksimalų patogumą vartotojams, šis produktas nustebins Jus savo galimybėmis.

Šis universalus katilas gaminamas keturių galingumų – 12, 16, 24, 32 kW ir apšildo plotus nuo 50 iki 300 m2.
Funkcionalumas
Katilas turi dvi atskiras degimo pakuras: keraminę kamerą medžio granulėms deginti ir rankinio pakrovimo kamerą su grotelėmis, kur gali būti kūrenamas tradicinis kietas kuras, pvz. malkos, briketai, anglys. Dviejų pakurų katilai pritaikyti vartotojams, kurie nori visada turėti pasirinkimą. Taip pat tiems, kurie planuoja kietą kurą naudoti kaip pakaitinį arba tiesiog nenori prarasti galimybės sudeginti dažnai namų aplinkoje atsirandančias atliekas ar šakas. 
 
Mobili konstrukcija
Kitas katilo Twin Bio bruožas – tai mobili produkto konstrukcija. Įrenginio sudėtinės dalys gali būti lengvai keičiamos vietomis ar perstumiamos. Katilas sukonstruotas tokiu būdu, kad vartotojas be didesnių pastangų galėtų jį pritaikyti ne tik savo poreikiams, bet ir įtalpinti į įvairių parametrų katilinę.
 • Šilumokaitis. Šilumokaičio priekinė izoliacija bei abiejų pakurų durelės gali būti atidaromos iš kairės arba dešinės pusės, priklausomai nuo vartotojo pasirinkimo. Tereikia pritvirtinti jas prilaikančius vyrius iš pageidaujamos pusės.
 • Degiklis. Prie šilumokaičio montuojamas degiklis (kuriame vyksta granulių degimo procesas), gali būti tvirtinamas iš abiejų šilumokaičio pusių.
 • Kuro rezervuaras su kuro padavimo mechanizmu. Kuro rezervuaras nėra integruotas į katilą – tai atskirai pastatoma 286l talpa, kuri yra prijungta prie degiklio kuro padavimo mechanizmo pagalba. Rezervuarą galima laisvai perkelti į bet kurią katilinės vietą, tiek, kiek leidžia padavimo mechanizmo ilgis. Talpa yra gaminama iš cinkuotos skardos, kas žymiai sumažina jos koroziją. Žiemos metu granulėmis užpildytos talpos pakanka nuo 7 iki 14 dienų, o vasarą net iki 40 dienų.
 

Kiti katilo privalumai

 

Šilumokaičio medžiaga.Katilas pagamintas iš aukštos kokybės katilinio plieno P265 GH, kurio storis 4-6 mm. Katilinis plienas – tai anglinio plieno atmaina. Pagrindinis šios medžiagos bruožas yra atsparumas karščiui ir cheminėms išmetamųjų dujų medžiagoms, todėl gali būti naudojama esant net iki 600OC temperatūrai. Dėl tokių savybių katilinis plienas dažniausiai naudojamas gaminant produktus, kurie veikiami aukštos temperatūros ir slėgio.
 
Keraminė pakura ir keramika degiklyje.Visa katilo degimo kamera sudaryta iš keramikos elementų, kurie leidžia palaikyti aukštesnę degimo temperatūrą pakuroje. Šios medžiagos akumuliacinės ir termoizoliacinės savybės paskirsto šiluminę energiją po degimo kamerą ir užlaiko ją viduje. Keramika gali įkaisti net iki didesnės nei 1000oC temperatūros, o esant tokioms sąlygoms sudega net prastesnės kokybės granulės bei nesusidaro kondensatas. Taigi sprendimas panaudoti keramiką katilo pakuroje padidina įrenginio veikimo efektyvumą (gerina kuro sudegimą) ir palaiko švarą (eliminuoja kondensato susidarymą). Degiklio konstrukcija taip pat praturtinta keraminiu įdėklu. Ant degimo lėkštės uždėta keramika leidžia pakelti kuro degimo temperatūrą, kas ne tik pagerina visą sudegimo procesą, bet ir mažina pelenų kiekį.
Automatizuotas degiklis Platinum Bio.Degiklis Platinum Bio, skirtas deginti granules ir avižas, yra pagrindinis granulinio katilo konstrukcinis elementas. Jame betarpiškai vyksta kuro sudegimo procesas, kuris nustatomas ir reguliuojamas katilo valdiklyje. Pasirinkus norimus parametrus ir įjungus įrenginį, degiklis automatiškai uždega kurą, pritaiko galingumą ir stengiasi palaikyti vartotojo nustatytą temperatūrą. Visi degiklio Platinum Bio komponentai yra pagaminti iš aukštos kokybės ir karščiui atsparių medžiagų, kas mažina ne tik jų nusudėvėjimą, bet ir įrenginio eksploatacijos išlaidas – elektros energijos bei kuro sąnaudas.
Kitas svarbus degiklio privalumas – tai savaiminis išsivalymas. Tai buvo pasiekta dviem konstrukciniais sprendimais. Visų pirma, degiklio viduje yra papildomas kuro padavimo šnekas, kuris stumia granules į degimo lėkštę ir nustumia joje susidariusius nešvarumus. Antra, degiklyje įmontuotas ventiliatorius išpučia šlaką ir pelenus iš degimo lėkštės į peleninę. Tokios konstrukcijos dėka, degiklis pasižymi ekonomiškumu, patvarumu ir patogumu.
Katilo automatika – valdiklis Platinum Bio. Valdiklis Platinum Bio – tai mikroprocesinis įrenginys, valdantis šildymo įrenginį ir visus jame vykstančius procesus: granulių bei oro padavimą, kuro uždegimą, liepsnos kontrolę, temperatūrinius režimus, užgęsimą. Automatikoje aktyvuotas dviejų tipų meniu: paprasto meniu pakanka kasdieniniam katilo aptarnavimui, tuo tarpu išsamus meniu leidžia atlikti sudėtingesnius nustatymus. Valdiklio funkcijos leidžia jį pritaikyti įvariems vartotojo poreikiams, kadangi valdo ne tik katilą, bet ir centrinio šildymo bei buitinio karšto vandens ruošimo sistemas. Standartinės komplektacijos valdiklis valdo šildymo kontūro cirkuliacinį siurblį ir vandens šildytuvo (boilerio) siurblį. Klientams, kurie planuoja įrengti sudėtingesnę šildymo sistemą, siūloma įsigyti papildomą įrangą – išplėtimo modulį. Prie automatikos prijungtas modulis leidžia išplėsti valdymo sistemą t.y. suteikia galimybę valdyti daugiau šildymo ir buitinio karšto vandens ruošimo kontūrų, akumuliacinę talpą, saulės kolektorius.
Valdiklis Platinum Bio nėra integruotas į katilą, todėl gali būti tvirtinamas kliento pasirinktoje vietoje.
GSM ir interneto moduliai. Norėdami padidinti katilo aptarnavimo patogumą, vartotojai turi galimybę prie katilo automatikos pajungti GSM arba interneto modulius, kurie leidžia valdyti katilą iš bet kurios patogios vietos, bet kuriuo paros laiku.
 
GSM modulis – tai tarpinė įranga, kuri GSM ryšiu perduoda informaciją iš katilo automatikos į išmanųjį telefoną ir atvirkščiai. Į savo išmanųjų telefoną atsisiuntę specialiai sukurtą aplikaciją (programėlę) vartotojas turės prieigą prie beveik visų katilo automatikos funkcijų ir parametrų.

Specialios programėlės pagalba galėsite:
- matyti visas aktualias temperatūras namuose bei šildymo sistemoje (pvz. aktualią katilo temperatūrą, aktualią boilerio temperatūrą, aktualią kambario temperatūrą);
- pakeisti namų temperatūrą;
- pakeisti katilo temperatūrą;
- įjungti ar išungti katilą ar bet kokią papildomą įrangą, prijungtą prie katilo;
- nedelsiant gauti pranešimą apie įvykusias klaidas šildymo sistemoje (pvz. gausite sms pranešimą, kai name dings elektros tiekimas);
- matyti kokia temperatūra yra akumuliacinės talpos viršutiniame bei apatiniame sluoksnyje;
- dviejų papildomų temperatūrinių daviklių pagalba, kurie įeina į GSM modulio standartinę komplektaciją, matuoti bet kokias papildomas temperatūras (pvz. temperatūrą garaže).
 
Interneto modulis atlieka dar daugiau funkcijų negu GSM modulis. Visų pirma, moderni įranga leidžia valdyti katilą nuotoliniu būdu per interneto ryšį, o tai reiškia, kad tam padaryti vartotojas gali panaudoti ne tik išmanųjį telefoną, bet ir kompiuterį ar planšetę. Įsigijus interneto modulį, užtenka tik užsiregistruoti atitinkamame puslapyje ir įvesti PIN numerį, esantį modulio serijiniame lipduke. Turėdamas prieigą prie bet kokios kompiuterinės įrangos, turinčios interneto ryšį, atsidariusiame puslapyje vartotojas galės matyti ir keisti visą informaciją apie savo katilo veikimą.
 
Maža to, internete klientas galės ne tik valdyti katilo automatikos parametrus, bet ir stebėti katilo veikimo statistiką. Puslapyje gali būti rodomi trijų tipų grafikai-diagramos:
 • bendra katilo veikimo diagrama, parodo visų pagrindinių šildymo sistemos parametrus (tiek aktualius, tiek buvusius);
 • saulės kolektorių veikimo diagrama, nurodo kiek energijos buvo išgauta per tam tikrą laikotarpį (metus, mėnesį ar dieną);
 • kuro sąnaudų diagrama, paaiškina kiek kuro buvo sunaudota per tam tikrą laikotarpį (metus, mėnesį ar dieną).
 
Modernūs valdymo moduliai suteikia didesnį katilo valdymo komfortą, leidžia nuodugniai stebėti, analizuoti, vertinti ir kontroliuoti šildymo įrangos veikimo procesą.
 
Efektyvumas ir ekologija. Katilas atitinka visus reikalavimus, susijusius su naudingo katilo veikimo ir teršalų emisijos parametrais, todėl buvo priskirtas aukščiausiai 5-tai klasei pagal Europos Sąjungos normą EN 303-5:2012. Penkta klasė suteikiama katilams, kurių kenksmingų išmetamųjų medžiagų lygis yra minimalus, o aukštas efektyvumas išlaikomas visame katilo veikimo diapazone. Įrenginys taip pat įtrauktas į prestižinį Vokietijos Federalinės ekonomikos ir eksporto kontrolės tarnybos (BAFA) sąrašą, kuris kelia sugriežtintus ekologinius, energetinius ir kontrukcinius reikalavimus biomasės katilams.
7 Prekės

No customer reviews for the moment.

Panašūs produktai

(16 produktai(-ų) toje pačioje kategorijoje)