PLATINUM BIO SPIN

 • Saugumo politika
  Saugumo politika
 • Pristatymo politika
  Pristatymo politika
 • Grąžinimo politika
  Grąžinimo politika
Ne paslaptis, kad visi nori kūrenti pigesniu ekologišku kuru, bet nenori kasdien rūpintis šildymu. Turėdami kieto kuro, dyzelinius ar anglinius katilus, žmonės neretai juos modifikuoja – įstato granulinius degiklius. Iki šiol visi Kostrzewa degikliai buvo skirti individualių namų šildymo sistemoms. Norėdami suteikti galimybę pereiti į granulinį kurą ir didesnių patalpų savininkams, konstruktoriai sukūrė degiklį Platinum Bio Spin, kurio galingumas nuo 55 iki 330 kW.
 
 

Pagrindiniai degiklio privalumai

 

 
Automatizuotas darbas. Įmontavus automatizuotą granulinį degiklį į katilą, šildymas tampa ne tik ekonomiškas, bet ir komfortiškas. Degiklis automatiškai uždega ir gesina kurą, pritaiko galingumą, moduliuoja ir reguliuoja degimo procesą, todėl katilas nereikalauja kasdieninio aptarnavimo. Vartotojams tereikia pasirūpinti, kad rezervuare būtų kuro.
 
Savaiminis išsivalymas.Svarbiausia degiklio Platinum Bio Spin savybė – tai savaiminio išsivalymo funkcija, kuri leidžia vartotojams deginti net prastesnės kokybės kurą – A1, A2, B klasės granules. Šią galimybę sąlygoja rotacinė degimo kamera – degiklio vidinės grotelės sukasi aplink savo ašį, kas leidžia jam savarankiškai išsivalyti nuo šlakų. Maža to, sukimosi dažnis yra programuojamas atsižvelgiant į naudojamo kuro rūšį ir galingumą kuriuo tuo metu veikia degiklis.
 
Standartinė komplektacija
 
Standartinį degiklio komplektą sudaro ne tik pats degiklis, bet ir kuro padavimo mechanizmas bei valdiklis.
 
Kuro padavimo mechanizmas – tai 2 m ilgio vamzdis jungiantis kuro talpyklą ir degiklį. Būtent per jį granulės patenka iš talpyklos į degiklį.
 
Valdiklis – tai mikroprocesinis įrenginys, valdantis šildymo įrenginį ir visus jame vykstančius procesus: granulių bei oro padavimą, kuro uždegimą, liepsnos kontrolę, temperatūrinius režimus, užgęsimą. Valdiklio funkcijos leidžia jį pritaikyti įvariems vartotojo poreikiams, kadangi valdo ne tik katilą, bet ir centrinio šildymo bei buitinio karšto vandens ruošimo sistemas. Standartinės komplektacijos valdiklis valdo šildymo kontūro cirkuliacinį siurblį ir vandens šildytuvo (boilerio) siurblį. Klientams, kurie planuoja įrengti sudėtingesnę šildymo sistemą, siūloma įsigyti papildomą įrangą – išplėtimo modulį. Prie automatikos prijungtas modulis leidžia išplėsti valdymo sistemą t.y. suteikia galimybę valdyti daugiau šildymo ir buitinio karšto vandens ruošimo kontūrų, akumuliacinę talpą, saulės kolektorius.
 
Papildoma komplektacija
 
Kuro rezervuaras.
Kad katilas galėtų veiktų kaip granulinis, reikalingas dar vienas elementas – kuro rezevuaras (talpa), į kurį bus pilamos granulės. Iš jo granulės bus paduodamas kuro padavimo mechanizmo pagalba į degiklį. Rezervuaras yra pagamintas iš cinkuotos skardos ir prieinamas 203 - 1386 l talpos.Priklausomai nuo oro sąlygų, kambariuose palaikomos temperatūros ir karšto vandens poreikio standartinę 300 l kuro talpą papildyti reikės kas 3-14 dienų.
GSM ir interneto moduliai.
Norėdami padidinti katilo aptarnavimo patogumą, vartotojai turi galimybę prie katilo automatikos pajungti GSM arba interneto modulius, kurie leidžia valdyti katilą iš bet kurios patogios vietos, bet kuriuo paros laiku.
 
GSM modulis – tai tarpinė įranga, kuri GSM ryšiu perduoda informaciją iš katilo automatikos į išmanųjį telefoną ir atvirkščiai. Į savo išmanųjų telefoną atsisiuntę specialiai sukurtą aplikaciją (programėlę) vartotojas turės prieigą prie beveik visų katilo automatikos funkcijų ir parametrų. 

Specialios programėlės pagalba galėsite:
 • matyti visas aktualias temperatūras namuose bei šildymo sistemoje (pvz. aktualią katilo temperatūrą, aktualią boilerio temperatūrą, aktualią kambario temperatūrą);
 • pakeisti namų temperatūrą;
 • pakeisti katilo temperatūrą;
 • įjungti ar išungti katilą ar bet kokią papildomą įrangą, prijungtą prie katilo;
 • nedelsiant gauti pranešimą apie įvykusias klaidas šildymo sistemoje (pvz. gausite sms pranešimą, kai name dings elektros tiekimas);
 • matyti kokia temperatūra yra akumuliacinės talpos viršutiniame bei apatiniame sluoksnyje;
 • dviejų papildomų temperatūrinių daviklių pagalba, kurie įeina į GSM modulio standartinę komplektaciją, matuoti bet kokias papildomas temperatūras (pvz. temperatūrą garaže).
 
Interneto modulis atlieka dar daugiau funkcijų negu GSM modulis. Visų pirma, moderni įranga leidžia valdyti katilą nuotoliniu būdu per interneto ryšį, o tai reiškia, kad tam padaryti vartotojas gali panaudoti ne tik išmanųjį telefoną, bet ir kompiuterį ar planšetę. Įsigijus interneto modulį, užtenka tik užsiregistruoti atitinkamame puslapyje ir įvesti PIN numerį, esantį modulio serijiniame lipduke. Turėdamas prieigą prie bet kokios kompiuterinės įrangos, turinčios interneto ryšį, atsidariusiame puslapyje vartotojas galės matyti ir keisti visą informaciją apie savo katilo veikimą.
 
Maža to, internete klientas galės stebėti katilo veikimo statistiką. Puslapyje gali būti rodomi trijų tipų grafikai-diagramos:
 • bendra katilo veikimo diagrama, parodo visų pagrindinių šildymo sistemos parametrus (tiek aktualius, tiek buvusius);
 • saulės kolektorių veikimo diagrama, nurodo kiek energijos buvo išgauta per tam tikrą laikotarpį (metus, mėnesį ar dieną);
 • kuro sąnaudų diagrama, paaiškina kiek kuro buvo sunaudota per tam tikrą laikotarpį (metus, mėnesį ar dieną).
 
Modernūs valdymo moduliai suteikia didesnį katilo valdymo komfortą, leidžia nuodugniai stebėti, analizuoti, vertinti ir kontroliuoti šildymo įrangos veikimo procesą.
10 Prekės

No customer reviews for the moment.

Panašūs produktai

(16 produktai(-ų) toje pačioje kategorijoje)