Kviečiame į parodą Supernamai 2017

Parašyta: Granuliniai Į: Aktualijos Ant: Komentaras: 0 favorite Atidarė: 1685

2017 m. rugsėjo 22-24 d. "Siemens" arenoje" (Ozo g. 14, Vilniuje) vyks 6-oji paroda SUPERNAMAI'17 / šildymas, vėdinimas, santechnika".

Parodos metu KOSTRZEWA pristatys naujus katilų modelius su savaime išsivalančiais degikliais -  Twin bio Luxury VG bei Twin Agro, taip pat parodoje supažindinsime su naujais pramoniniais Platinum Bio SPIN degikliais, kuriuose galima kūrenti A1, A2 ir net B klasės (pramoninės) granules, kurių kaina prasideda nuo 90 eurų už toną. Twin Bio Luxury- kombinuotas katilas, su automatiniu uždegimus priema medžio granules, granules/avižos, su rankiniu uždegimu malkos, briketai, anglys ir betkoks kitas kietas kuras. Katilas su pilnai keramikine pakura ir Luxury LIEČIAMU valdykliu įmontuotu į katilo dureles.

VARIABLE GEOMETRY (VG) (KINTANČIOS GEOMETRIJOS DEGIKLIS) – tai pirmas Europoje degiklis, kurio fiziniai matmenys automatiškai kinta  priklausomai nuo katilo generuojamo galingumo.

Tai naujos kartos degiklis, kuriame yra įmontuota mechaninio išsivalymo sistema, kas leidžia degikliui išsivalyti nuo bet kokių šlakų ar pelenų, tai reiškia, kad šiame degiklyje galėsite kūrenti bet kokio tipo granules, t.y.: medžio, saulėgrąžų, šiaudų, baldinės plokštės, B klasės, net pramonines granules.

Tai taip pat pirmas degiklis, kurio parametrai ne tik atitinka aukščiaiusios 5-os klasės reikalavimus, bet ir DĖMESIO! - jau dabar atitinka 2020 metų Europos Sąjungos direktyvos ECODESIGN2020 griežčiausius reikalavimus. (patvirtinta ES nepriklausomos akredituotos sertifikavimo istaigos).

Degiklis automatiškai išsivalo sudegimo proceso metu, nestabdant sudegimo proceso. Tai leidžia išvengti bereikalingu užgesinimo/uždegimo ciklu valymo procesų metu, tokiu būdu žymiai padidinant bendrą katilo efektyvumą.

Degiklyje naudojama keramika ypatingai pagerina sudegimo procesą.

Komentarai

Parašyti komentarą

Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Biržėlis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis