Automatinis granulių degiklis "Agromatic"

Parašyta: Granuliniai Į: Nauji produktai Ant: Komentaras: 0 favorite Atidarė: 1470

Degiklis Agromatic – tai degiklis, kuris gali efektyviai ir pilnai automatiškai deginti BET KOKIAS GRANULES, kad ir pačios prasčiausios kokybės. AGROMATIC degina medžio, šiaudų, saulėgrąžų lukštų, bet kokias pramonines granules ir grūdus.

Tai yra pilnai automatizuotas degiklis, kuris automatiškai išsivalo naudojant judančio ardyno technologiją. Degiklis automatiškai išvalo ne tik purvus ir šlakus susidarančius deginant ypač nekokybišką kurą, bet ir oro padavimo kanalus. Tai leidžia efektyviai deginti bet kokios, kad ir prasčiausios kokybės granules, o vartotojui naudotis degikliu be jokio aptarnavimo.

Degiklis automatiškai išsivalo sudegimo procesų metu, nestabdant sudegimo proceso. Tai leidžia išvengti bereikalingų užgesinimo/uždegimo ciklų valymo proceso metu, tokiu būdu žymiai padidinant bendrą katilo efektyvumą. Degiklyje naudojama keramika ypatingai pagerina sudegimo procesą. Yra galimybė montuoti tokį degiklį į jau esamus KOSTRZEWA bei kitų gamintojų katilus.

Komentarai

Parašyti komentarą

Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Biržėlis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis